• zhora
  • bar
  • vlevo
  • velkazed
  • plechovky
  • boxy

NEWS
  • NASUCETNI AD 1
  • banner 300x300 GR 2018
  • nasestravenka

Hledáme posily do našeho týmu

Myslíme si, že gastronomie je poctivé a krásné řemeslo a v tomto duchu přistupujeme jak k surovinám, tak k zaměstnancům nebo hostům. Snažíme se držet pohromadě prima tým, vytvářet prostředí otevřené pro seberealizaci novým nápadům a každému nabízet férové platové podmínky. Do našeho týmu hledáme kolegyně a kolegy, kteří už v gastronomiii pracovali nebo mají zkušenost s prací se zákazníkem.

Pokud zde zrovna nenajdete aktuálně vypsaná konkrétní volná místa, neváhejte a ozvěte se ideálně e-mailem a popiště, jaké znalosti byste u nás rádi uplatnili. Určitě se Vám ozveme, protože většina členů týmu přichází postupně a roste spolu s námi :-)

Kuchař/ka na hlavní pracovní poměr

Do naší restaurace hledáme primárně nové kolegy/kolegyně s ověřenou praxí z gastronomie nebo kladným vztahem k tomuto oboru, citem pro službu zákazníkovi a schopností strukturované týmové práce v menším kolektivu. Nabízíme prima tým, možnost seberealizace a dobré platové podmínky.

Naše kuchyně je postavena na principu odlehčení klasické české kuchyně, kterou obohacujeme o naše zkušenosti z oblasti italské, vegetariánské, veganské a bezlepkové kuchyně. Ze zásady vaříme jednoduše, zdravě a bez polotovarů.

Více o jídlením lístku: http://cafe.sicily.cz/index.php/cz/jidlo

Náplň práce:

Náplní práce je práce kuchaře/kuchařky je příprava a výdej jídel á la carte na teplé a studené kuchyni s podporou pomocné kuchařky, v pracovní dny pomoc s přípravou polední nabídky.

Požadujeme:

* Pozitivně laděného komunikativního spolupracovníka
* Přátelský přístup a smysl pro humor :-)
* Předchozí zkušenosti z oblasti gastronomie
* Spolehlivost a zodpovědnost
* Poctivost a pracovitost
* Platný potravinářský průkaz a čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

* Smlouva na HPP

* Průměrná hodinová mzda včetně odměn 135/h čistého
* Hodinový fond měsíčně 180 hodin
* Placená dovolená
* Placené přesčasy
* Směny v režimu krátký dlouhý 10:00-22:00 nebo dle dohody
* Nekuřácké pracoviště
* Školení na Pražském kulinářském institutu
* Stravování zdarma (dvě teplá jídla denně)
* Sleva 30 % při soukromé kunzumaci u nás (vč. rodiny apod.)
* Multisport Benefit program (dotovaná karta na vstup do sportovních a relaxačních center) za 200 Kč měsíčně
* Přijímáme i cizince s platným oprávněním pracovat na území ČR (trvalý pobyt, pracovní povolení apod.).

Kontakt:

Servírka / číšník

Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na hlavní pracovní poměr na obsluhu hostů v Sicily Café a naší nové chystané provozovně.
Více o nás na cafe.sicily.cz.

Náplní práce je obsluha hostů v Sicily Café a v naší nově chystané provozovně.

Požadujeme:

Hledáme do týmu komunikativní kolegyni/kolegu s motivaci učit se v café restauraci zaměřené na čerstvé suroviny a kávu postavenou na klasickém italském espressu.

* Platný potravinářský průkaz

Nabízíme:

- Pracovní smlouvu na HPP (vše platíme oficiálně)
- Pracovní režim dlouhý/krátký nebo dle dohody
- Datum nástupu dle dohody
- Čistou měsíční odměnu vč. dýšek cca 25 000 Kč
- Pracovní hodinový fond cca 180 hodin / měsíc
- Placené případné přesčasy
- Čtyři týdny placené dovolené
- Stravování zdarma (dvě teplá jídla denně)
- Sleva 30 % při soukromé konzumaci u nás (vč. rodiny apod.)
- Multisport Benefit program (dotovaná karta na vstup do sportovních a relaxačních center) za 200 Kč měsíčně

  • V případě zájmu se ozvěte ideálně emailem :-)