• zhora
  • bar
  • vlevo
  • velkazed
  • plechovky
  • boxy

Obědová servírka / obědový číšník

Do našeho týmu hledáme kolegyni&kolegu na pozici obědová servírka & obědový číšník. Jedná se o obsluhu hostů v pracovní dny v časovém rozmezí 10:00-15:00.

Ideální pro maminky nebo tatínky hledající trochu pohybu v době, kdy mají dětí ve škole nebo ve školce :-)

Náplň práce

Náplní práce je organizace a roznášení polévkového servisu. Jedná se o přípravu servisu, a roznášení k hostům vrámci tzv francouzského systému v naší restauraci.

Součástí práce není objednávání, roznášení hlavních jídel a práce s penězi.

Požadujeme

Požadujeme zručnost a spolehlivost, prokazatelnou praxi v gasronomii.

Nabízíme

- Pracovní režim pouze pracovní dny 10:00-1500
- Datum nástupu dle dohody
- flexibilní plánování s ohledem např. na školní prázdniny
- Čistou měsíční odměnu cca 13 200 Kč
- Pracovní hodinový fond 110 hodin / měsíc, tzn. čistá hodinová odměna činí 120 Kč
- Stravování zdarma
- Sleva 30 % při soukromé konzumaci u nás (vč. rodiny apod.)
- Multisport Benefit program (dotovaná karta na vstup do sportovních a relaxačních center) za 200 Kč měsíčně