• zhora
  • bar
  • vlevo
  • velkazed
  • plechovky
  • boxy

  • NASUCETNI AD 1
  • banner 300x300 GR 2018
  • nasestravenka

Servírka / číšník

Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na hlavní pracovní poměr na obsluhu hostů v Sicily Café a naší nové chystané provozovně.
Více o nás na cafe.sicily.cz.

Náplň práce:

Náplní práce je obsluha hostů v Sicily Café a v naší nově chystané provozovně.

Požadujeme:

Hledáme do týmu komunikativní kolegyni/kolegu s motivaci učit se v café restauraci zaměřené na čerstvé suroviny a kávu postavenou na klasickém italském espressu.

* Pozitivně laděného komunikativního spolupracovníka
* Přátelský přístup a smysl pro humor :-)
* Předchozí zkušenosti z oblasti gastronomie
* Spolehlivost a zodpovědnost
* Poctivost a pracovitost
* Platný potravinářský průkaz

Nabízíme:

- Pracovní smlouvu na HPP (vše platíme oficiálně)
- Pracovní režim dlouhý/krátký nebo dle dohody
- Datum nástupu dle dohody
- Čistou měsíční odměnu vč. dýšek cca 25 000 Kč
- Pracovní hodinový fond cca 180 hodin / měsíc
- Placené případné přesčasy
- Čtyři týdny placené dovolené
- Stravování zdarma (dvě teplá jídla denně)
- Sleva 30 % při soukromé konzumaci u nás (vč. rodiny apod.)
- Multisport Benefit program (dotovaná karta na vstup do sportovních a relaxačních center) za 200 Kč měsíčně