• zhora
  • bar
  • vlevo
  • velkazed
  • plechovky
  • boxy

Brigáda - číšník / servírka (víkendy/všední dny)

Do našeho týmu hledáme samostatnou kolegyni nebo samostatného kolegu na vedlejší pracovní poměr (brigádu) na pozici servírka / číšník v sicily café, kde se kromě práce s kvalitními a čerstvými surovinami věnujeme také naší kávě Sevengrams.

Náplň práce

- příprava teplých a studených nápojů

- obsluha zákazníků u stolu

- práce s penězi, registrační pokladnou, platebním terminálem

- práce s kávou

Požadujeme

- pozitivně laděného komunikativního spolupracovníka ochotného se učit novým věcem a s citem pro detail při práci s naší kávou

- přátelský přístup a smysl pro humor :-)

- předchozí zkušenosti z oblasti gastronomie výhodou

- spolehlivost a zodpovědnost

- poctivost a pracovitost

- platný potravinářský průkaz

- dobrá znalost českého jazyka, komunikační znalost anglického jazyka

Nabízíme

- Rozpisy směn dle dohody (vyberete si svou směnu v aplikaci pro rozpis směn)

- Datum nástupu dle dohody

- Čistou hodinovou odměnu 130 Kč (jde o konečnou částku k výplatě, spropitné brigádník nebere)

- Stravování zdarma během pracovní směny

- Sleva 30 % při soukromé konzumaci u nás (vč. rodiny apod.)

- Multisport Benefit program (dotovaná karta na vstup do sportovních a relaxačních center) za 200 Kč měsíčně

Přijímáme i cizince s platným oprávněním pracovat na území ČR (trvalý pobyt, pracovní povolení apod.).